"Daha mutlu bir aile yaşamı için ilk adımı
şimdi siz atın."

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için lütfen randevu alınız ve İstanbul trafiğinin durumunu da gözeterek randevularınıza zamanında geliniz.

Oturumlarımızın süresi 35 dakikayı aşmayacak şekilde programlandığı için bu konuya hassasiyet göstermenizi rica ederiz.

Randevu zamanıyla ilgili değişiklik istediğiniz takdirde bunu en az 24 saat önce bildiriniz.

Aile yaşamınıza ya da bireysel gelişim, değişim ve dönüşümünüze dair aklınıza takılan tüm soru ve sorunlara hızlı, kalıcı ve akılcı cevaplar alabilirsiniz. Ancak bu danışmanlık hizmeti eğitsel, geliştirici ve önleyicidir; alacağınız cevaplar da birer yorum ya da öneri niteliğindedir. Kesinlikle terapi ya da tıbbi tedavi niteliği taşımaz. Bu önerilerin uygulanması ya da uygulanmamasından doğacak sorumluluk şahsınıza aittir. Tüm bilgileriniz gizli tutulmaktadır. Birinci derece yakınlar dahil olmak üzere bu bilgiler kimseyle paylaşılmaz. (Bu maddenin ayrıcalıklı olduğu tek durum danışanın kendi ya da başkasının hayatına zarar verme ihtimali olduğu zamandır.)

Bu blogda size aktarılan bilgilerin ya da yorumların sadece birer öneri niteliğinde olduğunu ve bunların terapi ya da tıbbi tedavi niteliği taşımadığını, Ailedem'de bir ruh sağlığı hizmeti verilmediğini, yer alan önerilerin uygulanmasının ya da uygulanmamasının getirebileceği olumsuzluklardan dolayı sorumluluk almadığımızı ve bu hususta hiçbir yasal hakkınızın bulunmadığını bildiririz. Blogda yayınlanan testlerse tamamen farkındalık yaratmak amaçlıdır, hiçbir şekilde tanı koymak için kullanılamaz. Lütfen hizmet sözleşmesini okuyunuz. Lütfen blog ve sosyal medya hesaplarımızdaki etik değerlere vurgu yapan davranış kurallarını okuyunuz.